Kino Paradox

Centrum Młodzieży im. Henryka Jordana

ul. Krupnicza 38

31-123 Kraków

tel. 12 430 00 15 wew. 213

tel. 12 430 00 15 wew. 211

info@kinoparadox.pl bilety@kinoparadox.pl

Kino kieszonkowe, kameralne, klimatyczne, krnąbrne. Niewielka sala (64 miejsca) przy Krupniczej jest wielka filmami wyświetlanymi. Poszerzamy granice myślenia o świecie, a także odczuwania w całej jego różnorodności. Najmłodsza widownia poznaje filmowych bohaterów z każdego zakątka świata. W naszym repertuarze jest miejsce na dokumenty, animacje, kino gatunkowe jak i eksperymenty.
Wszystkie filmy (za wyjątkiem filmów dla dzieci) pokazujemy w oryginalnej wersji językowej z napisami polskimi. Obrazy nieanglojęzyczne wyświetlamy zazwyczaj z polskimi i angielskimi napisami, natomiast polskie filmy – z napisami angielskimi. Informacja o wersji językowej znajduje się na naszej stronie.
Zachęcamy do przyjeżdżania do kina rowerem lub komunikacją miejską. Przed Centrum Młodzieży znajdują się stojaki na rowery.
Do naszego kina, na wszystkie seanse, można przychodzić z psem. Opiekunom pozostawiamy decyzję, czy ich psy są dobrze zsocjalizowane i czy dobrze się będą czuły podczas seansu. Prosimy o trzymanie ich na smyczy. Wstęp dla psów jest oczywiście bezpłatny.